Kalendarze

Kalendarze

Jesień jest najlepszym momentem, aby zamówić kalendarz firmowy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na kalendarze.

kalendarze

Trójdzielny

Najczęściej i najchętniej wybieranymi kalendarzami. Popularność zawdzięczają zarówno dużej powierzchni reklamowej, jak i swojej praktyczności stosowania.

kalendarze

Jednodzielny

Kalendarz jednodzielny z pojedynczym kalendarium z trzema miesiącami: miesiąc właściwy i mniejsze miesiące poprzedzający i kolejny. Doskonały upominek reklamowym dla firm.

kalendarze

Spiralowany

Kalendarz spiralowany (wiszący), oprawiany w spirale Zip-Wire. Spirale i zawieszka w kolorze białym. Kalendarze dostępne w dwóh wariantach:13-kartkowy i 7-kartkowy.

kalendarze

Listwowany

Kalendarz naścienny (wiszący) jednokartkowy, oprawiany w listwy metalowe z zawieszką. Kolory listew i zawieszek: złoty, srebrny, czarny.

kalendarze

Książkowy

Szeroki zakres kalendarzy książkowych. Różne okładki, metody zdobienia. Tygodniowe i dzienne.

kalendarze

Biurkowy

Ten kompaktowy i poręczny organizer, nie tylko ułatwi planowanie zadań, ale także będzie efektownym nośnikiem reklamowym.

kalendarze

Kieszonkowy

Rozmiar karty wynosi 85 x 54 mm. Użytek posiada zaokrąglone rogi o promieniu zaokrąglenia ok 4mm. Druk dwustronny (4/4) CMYK.

kalendarze

Planer

Planer drukujemy w formacie B1 – który będzie czytelny i widoczny niemal z każdego miejsca w pomieszczeniu.

kalendarze

Biuwary

Podkład na biurko pozwoli utrzymać porządek – nie tylko w głowie, ale i na biurku. Dzięki niemu można szybko zapisać ważne informacje.

Zapytaj o wycenę